Linked Data Lookup Field (1.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text value
eu: Testu balioa
