Linked Data Lookup Field (1.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Query results
fi: Kyselyn tulokset

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
