Linked Data Lookup Field (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
