Linked Data Lookup Field (1.1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Base URL
ca: URL base

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Query results
ca: Resultats de consulta

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ca: No existeix l'entitat referenciada (%type: %id).

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ca: No es pot referenciar aquesta entitat (%type: %label).
