Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Fields
hu: Mezők

en: Reference
hu: Referencia

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: External links only
hu: Csak külső hivatkozások

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: Internal links only
hu: Csak belső hivatkozások

en: Both internal and external links
hu: Belső és külső hivatkozások is

en: This must be an external URL such as %url.
hu: Ennek egy külső webcímnek kell lennie, mint például %url.

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Allows you to select items from the media library.
hu: Lehetővé teszi elemek kiválasztását a médiakönyvtárból.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
hu: Ennek egy belső elérési útvonalnak kell lennie, mint például %add-node. Egy tartalom a címének begépelését elkezdve is kiválasztható. A címlaphoz %front, egy nem-hivatkozó linknek a megjelenítéséhez pedig %nolink használható.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
hu: Egy tartalom a címének begépelését elkezdve is kiválasztható. De lehet belső Drupal útvonal (például %add-node), vagy külső (mondjuk %url). A címlaphoz %front, egy nem-hivatkozó linknek a megjelenítéséhez pedig %nolink használható.
