Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Options
is: Möguleikar

en: Fields
is: Svæði

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Media library
is: Margmiðlunarsafn
