Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Options
lt: Nustatymai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: External links only
lt: Tik išorinės nuorodos

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai

en: Internal links only
lt: Tik vidinės nuorodos

en: Both internal and external links
lt: Tiek vidinės tiek ir išorinės nuorodos

en: This must be an external URL such as %url.
lt: Tai turi būti išorinis URL, pvz %url.
