Linked Entity Reference (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Options
oc: Opcions

en: Fields
oc: Camps

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Rendered entity
oc: Entitat rendutda
