Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Options
ca: Opcions

en: Fields
ca: Camps

en: Reference
ca: Referència

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: External links only
ca: Només enllaços externs

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Display the label of the referenced entities.
ca: Mostra l'etiqueta de les entitats referenciades.

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ca: Mostra les entitats referenciades generades per entity_view().

en: Allowed link type
ca: Tipus d'enllaços permesos

en: Internal links only
ca: Només enllaços interns

en: Both internal and external links
ca: Enllaços interns i externs

en: This must be an external URL such as %url.
ca: Aquest valor hauria de ser una URL externa com %url.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada. Introduïu %nolink per a mostrar només el text de l'enllaç.
