Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Link
gl: Ligazón

en: Label
gl: Etiqueta

en: Options
gl: Opcións

en: Fields
gl: Campos

en: Reference
gl: Referencia

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only.
gl: Comece a escribir o título do contido a seleccionar. Tamén pode inserir unha ruta interna tal como %add-node ou unha URL externa tal como %url. Introduza %front para ligar á páxina de portada. Introduza %nolink para amosar a ligazón en  formato texto.
