Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Link
sk: Odkaz

en: Label
sk: Označenie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Reference
sk: Referencia

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: This must be an external URL such as %url.
sk: Hodnota musí byť externá URL adresa, napríklad %url.
