Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Link
ta: சுட்டி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
