Linked Entity Reference (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Link
vi: Liên kết

en: Label
vi: Nhãn

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Fields
vi: Các trường

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
