Linked Entity Reference (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Link
ar: رابط

en: Label
ar: التسمية

en: Options
ar: الخيارات

en: Fields
ar: الحقول

en: Autocomplete
ar: الإكمال التلقائي

en: External links only
ar: روابط خارجية فقط

en: An autocomplete text field.
ar: حقل نص إكمال تلقائي.

en: Media library
ar: مكتبة الوسائط
