Linked Entity Reference (1.0.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Options
az: Seçimlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: External links only
az: Yalnız xarici bağlantılar

en: An autocomplete text field.
az: Avtomatik tamamlama mətn sahəsi.

en: Display the label of the referenced entities.
az: İstinad edilən obyektlərin etiketini göstərin.

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Allowed link type
az: İcazə verilən link növü

en: Internal links only
az: Yalnız daxili bağlantılar

en: Both internal and external links
az: Həm daxili, həm də xarici əlaqələr

en: This must be an external URL such as %url.
az: Bu, %url kimi xarici URL olmalıdır.

en: Media library
az: Media kitabxanası
