Linked Entity Reference (1.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: Options
be: Налады

en: Fields
be: Палі

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
