Linked Entity Reference (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
