Linked Entity Reference (1.0.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: Label
cs: Popisek

en: Options
cs: Možnosti

en: Fields
cs: Pole

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: External links only
cs: Pouze externí odkazy

en: An autocomplete text field.
cs: Textové pole s automatickým dokončováním.

en: Display the label of the referenced entities.
cs: Zobrazit popisek odkazovaných entit.

en: Allowed link type
cs: Povolené typy odkazu

en: Internal links only
cs: Pouze interní odkazy

en: Both internal and external links
cs: Interní i externí odkazy

en: This must be an external URL such as %url.
cs: Zde musí být externí URL, např. %url.
