Linked Entity Reference (1.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Options
el: Επιλογές

en: Fields
el: Πεδία

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: External links only
el: Εξωτερικοί σύνδεσμοι μόνο

en: An autocomplete text field.
el: Ένα αυτοσυμπληρούμενο πεδίο κειμένου.

en: Display the label of the referenced entities.
el: Εμφανίζει την ετικέτα των αναφερόμενων οντοτήτων.

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
el: Εμφάνιση των αναφερόμενων οντοτήτων που απεικονίζονται από την entity_view().
