Linked Entity Reference (1.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Options
et: Valikud

en: Fields
et: Väljad

en: External links only
et: Ainult välised lingid

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: Allowed link type
et: Lubatud lingitüübid

en: Internal links only
et: Ainult sisesed lingid

en: Both internal and external links
et: Nii sisesed kui välised lingid

en: This must be an external URL such as %url.
et: See peab olema väline URL nagu näiteks %url.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Allows you to select items from the media library.
et: Võimaldab valida elemente meediakogust.
