Linked Entity Reference (1.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Link
eu: Esteka

en: Label
eu: Etiketa

en: Options
eu: Aukerak

en: Fields
eu: Eremuak

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.
