Linked Entity Reference (1.0.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Link
fi: Linkki

en: Label
fi: Tunnus

en: Options
fi: Valinnat

en: Fields
fi: Kentät

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: External links only
fi: Vain ulkoiset linkit

en: An autocomplete text field.
fi: Autocomplete tekstikenttä.

en: Display the label of the referenced entities.
fi: Näytä viitattujen entiteettien etiketit.

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
fi: Näytä entity_view():n renderöimät viitatut entiteetit.

en: Allowed link type
fi: Sallittu linkkityyppi

en: Internal links only
fi: Vain sisäiset linkit

en: Both internal and external links
fi: Sekä sisäiset että ulkoiset linkit
