Linked Entity Reference (1.0.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Link
he: קישור

en: Label
he: תווית

en: Options
he: אפשרויות

en: Fields
he: שדות

en: URI
he: כתובת URI

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Display the label of the referenced entities.
he: הצגת הכותרת של היישות ברפרנס.

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
