Linked Field (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Field
ru: Поле

en: Text
ru: Текст

en: Custom
ru: Собственная

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Destination
ru: Место назначения

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Link this field
ru: Сделать это поле ссылкой

en: Text: @text
ru: Текст: @text
