Linked Field (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Field
mn: Талбар

en: Text
mn: Текст

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
