Linked Field (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Type
cy: Math

en: Field
cy: Maes

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Advanced
cy: Uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Link this field
cy: Cysylltu'r maes yma
