Linked Field (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Field
et: Väli

en: Text
et: Tekst

en: Custom
et: Kohandatud

en: Advanced
et: Täpsem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: - Select -
et: - Vali -
