Linked Field (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Field
km: វាល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
