Linked Field (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Text
ne: अक्षर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
