Linked Field (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Configuration
be: Налады

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
