Linked Field (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
