Linked Field (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Link this field
bo: གནས་ཁོངས་འདི་སྦྲེལ་བ
