Linked Field (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Link this field
bs: Linkaj ovo polje
