Linked Field (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: Destination
ca: Destí

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Link this field
ca: Enllaça aquest camp

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
