Linked Field (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
cs: Atribut

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Attributes
cs: Atributy

en: Destination
cs: Cíl

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
