Linked Field (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Description
da: Beskrivelse

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: Custom
da: Tilpasset

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Attributes
da: Attributter

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Link this field
da: Link feltet

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
