Linked Field (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Destination
el: Προορισμός

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
