Linked Field (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text
eo: Teksto

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Configuration
eo: Agordoj
