Linked Field (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Attributes
fr: Attributs

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Link this field
fr: Lier ce champ

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
