Linked Field (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
gl: Atributo

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos

en: Destination
gl: Destino

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Link this field
gl: Ligar este campo

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
