Linked Field (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
he: מאפיין

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: Custom
he: מותאם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Destination
he: יעד

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
