Linked Field (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Text
hu: Szöveg

en: Custom
hu: Egyéni

en: Advanced
hu: Haladó

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Destination
hu: Cél

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Link this field
hu: Ez a mező hivatkozzon

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
