Linked Field (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Field
id: Bidang

en: Text
id: Teks

en: Custom
id: Tersuai

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Destination
id: Tujuan

en: - Select -
id: - Pilih -

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
