Linked Field (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: - Select -
is: - Velja -
