Linked Field (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
ja: 属性

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: Custom
ja: カスタム

en: Advanced
ja: 高度

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Attributes
ja: 属性

en: Destination
ja: 行き先

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Link this field
ja: このフィールドをリンク

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
