Linked Field (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
