Linked Field (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: Custom
lt: Savitas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
