Linked Field (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett
