Linked Field (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: Custom
pl: Własne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Destination
pl: Cel

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Link this field
pl: Podlinkuj to pole

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
