Linked Field (8.x-1.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
